Farmasi ürünleri bu kadar ucuz mu?

Farmasi ürünleri

Farmasi ürünlerini doğrudan satış yöntemi ile satabilirsiniz. Doğrudan satış, ürünlerin veya hizmetlerin tüketicilere doğrudan sunulduğu bir pazarlama yötemidir. Farmasi üyeleri ürünlerin tüketicinin evinde, iş yerinde, internet üzerinden veya Farmasi üyesine ait başka bir platformda tanıtımını yaparak ürünlerin doğrudan satışını gerçekleştirir.

Farmasi ürünleri ni satmak için sizde bir Farmasi üyesi olmalısınız. Farmasi ürünleri ni satmak için hemen Farmasi üyelik formunu doldurun.

farmasi ürünleri
farmasi ürünleri

Farmasi temizlik ürünleri

Farmasi temizlik ürünleri belki de Farmasi ürünleri arasında en çok tercih edilenleridir. Farmasi temizlik ürünleri şu kategorilere ayrılır ;

 • ÇAMAŞIR BAKIM

Farmasi temizlik ürünleri çamaşır bakım ürünleri :

Farmasi çamaşır bakım ürünleri
Farmasi çamaşır bakım ürünleri
 • YÜZEY BAKIM

Farmasi temizlik ürünleri yüzey bakım ürünleri :

farmasi yüzey bakım ürünleri
farmasi yüzey bakım ürünleri
 • BANYO TEMİZLEYİCİLER

Farmasi banyo temizleyiciler
Farmasi banyo temizleyiciler
 • TEMİZLEME MENDİLLERİ

Farmasi temizlik ürünleri temizleme mendilleri :

 • BULAŞIK BAKIM
farmasi bulaşık bakım ürünleri
farmasi bulaşık bakım ürünleri
 • TEMİZLİK BEZLERİ
farmasi temizlik bezleri
farmasi temizlik bezleri

Farmasi zayıflama ürünleri

Farmasi zayıflama ürünleri
Farmasi zayıflama ürünleri

Farmasi makyaj ürünleri

farmasi makyaj ürünleri
farmasi makyaj ürünleri

Farmasi cilt bakım ürünleri

farmasi cilt bakım ürünleri
farmasi cilt bakım ürünleri

Farmasi saç bakım ürünleri

Farmasi saç bakım ürünleri
Farmasi saç bakım ürünleri

Farmasi bebek ürünleri

Farmasi bebek ürünleri
Farmasi bebek ürünleri

Farmasi erkek ürünleri

Farmasi erkek ürünleri arasında en popüler olanları Farmasi Erkek men göz çevresi bakım kremi ve Farmasi Erkek Shield Man Yüz ve Vücut Sabunu ‘dur.

Farmasi Erkek men göz çevresi bakım kremi, içerdiği deniz kökenli bitkisel aktifler sayesinde yorgunluk belirtileriyle savaşarak göz çevresinin daha canlı görünmesine yardımcı olur. Göz çevresini rahatlatır ve bakım yapar. Tüm cilt tipleri ile uyumludur. Parfüm içermez. Kullanım: Temiz göz çevresine sabah ve akşam ya da ihtiyaç duyduğunuzda masaj yaparak uygulayın. Ürünü incelemek için tıklayın.

Farmasi Erkek Shield Man Yüz ve Vücut Sabunu Yüz ve vücut kullanımına uygun olan bu sabun, ciltteki fazla yağı ve kiri temizlemeye yardımcı olur. Amino Asit Kompleks ile zenginleştirilmiş formülü, zengin köpüğü ve hoş kokusu ile size arınmış ve tazelenmiş bir cilt hissi verir. Ürünü incelemek için tıklayın.

Farmasi çay ağacı kremi

Farmasi ürünleri arasında popüler bir ürün olan Farmasi çay ağacı kremi, Özel olarak geliştirilmiş Çay Ağacı Yağı Kremi cilt tarafından kolayca emilen formülü ile besleyici bir bakım sunar.İçeriğindeki yoğun Çay Ağacı Yağı ve Havuç Yağı’ nın uyumlu birleşimi, cildinizi dış etkenlere karşı korur. Farmasi çay ağacı kremi ni incelemek için tıklayın.

Farmasi çay ağacı seti

Farmasi çay ağacı setinin en önemli unsuru önemli bir Farmasi ürünü olan Farmasi çay ağacı kremi dir. Farmasi çay ağacı kremi ni incelemek için tıklayın.

farmasi çay ağacı kremi

Farmasi tırnak güçlendirici

Farmasi tırnak güçlendirici daha güçlü tırnaklara sahip ol! Kalsiyumla geliştirilmiş özel formülü, zayıf ve ince tırnakların üzerinde koruyucu bir kalkan oluşturur. Kırılma ve soyulma riskini en aza indirerek tırnakların daha güçlü görünmesine yardımcı olur. Farmasi tırnak güçlendirici ürününü incelemek için tıklayın.

farmasi tırnak güçlendirici
farmasi tırnak güçlendirici

Farmasi fondöten

Farmasi fondöten SERUM FONDÖTEN ile cildine gün boyu canlılık ve tazelik kat! Yeni bir fondöten deneyimine hazır mısın?
İnce ve çok hafif yapısı ile cildine gün boyu canlılık ve tazelik katarken, cildini gün içinde maruz kaldığı kirliliğe karşı savunur, arınmasına ve temiz kalmasına fayda sağlar. Uzun süre nemlendirme sağlarken, SPF 15 ile güneşin zararlı etkilerine karşı korur.
*Parlak/ saten bitişli olduğundan, cildin taze ve genç görünmesine destek olur.
*Uzun süre nemlendirme etkisine sahiptir.
*Kalıcılığı yüksektir.
*İçerdiği mineraller ile cildinin beslenmesine yardımcı olur.
*SPF 15 ile güneşin zararlı etkilerine karşı korur.
*Ortadan yoğuna arzu ettiğin ideal kapatıcılığı kendin ayarla! Serum Fondöten’in özel damlalığı sayesinde damla damla istediğin görünüme kavuş. Farmasi fondöten ürününü incelemek için tıklayın.

farmasi fondöten
farmasi fondöten

Farmasi ürünleri nasıl alınır?

Farmasi ürünlerini almanız için bir Farmasi üyesi ne ihtiyacınız var. Yakınınızda veya arkadaşlarınızın arasında mutlaka bir Farmasi üyesi vardır. Farmasi ürünleri nasıl alınır sorusunun 2. cevabı ise sizin bir Farmasi üyesi olmanızdır. Aslında bu daha avantajlı çünkü Farmasi üyeliği ücretsizdir. Sizde farmasi üyesi olmak istiyorsanız hemen üyelik formunu doldurun. Üyelik hakkında bilgi almak istiyorsanız ilgili yazımızı okumanızı öneririz.

Farmasi ürünleri kullananlar

Farmasi ürünleri ve fiyatları

Farmasi ürünleri ve fiyatları nı doğrudan satış yöntemi ile satabilirsiniz.

 • Tüketicilere perakende mağazacılığından farklı olarak daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere erişebilme imkanı sunar.
 • Farmasi üyesi, pazarlama planı yapar, promosyon aktiviteleri organize eder, bütçe yönetir, takım yönetir yani gerçek anlamda bir iş sahibi gibi hareket ederek kendi yönetim becerisine katkıda bulunur.
 • Farmasi üyeleri kendi satış ekiplerini (alt ekip) oluşturmaları için teşvik edilir, böylece iş sahibi; gerçek, ulaşılabilir, dokunulabilir hedeflere bir takım ile birlikte yürür ve kazancına katkıda bulunur.
 • Doğrudan satış sitemi girişimcilere esnek çalışma imkanı ve ek gelir sağlama verir.
 • Doğrudan satış yapmak için sermayeniz olmasına gerek yoktur.
 • Farmasi üyelerinin öz geçmişlerine ( eğitim düzeyi, diploma vs.) bakılmaksızın kişilere kendi potansiyellerini fark etmeleri için bir imkan sunar.
 • Farmasi üyeleri farklı eğitimlerle desteklenerek kişisel gelişime katkıda bulunur.

Farmasi indirimli ürünler

Farmasi indirimli ürünler i takip etmek istiyorsanız, Farmasi kataloglarını yakından takip etmelisiniz. Eğer bir katalog elinizde yoksa , Farmasi indirimli ürünler i başka bir Farmasi üyesinden öğrenebilirsiniz.

Sizde farmasi üyesi olmak istiyorsanız hemen üyelik formunu doldurun. Üyelik hakkında bilgi almak istiyorsanız ilgili yazımızı okumanızı öneririz.

Soru sorun & Yorum yapın

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.