farmasi yeni üyelik

Farmasi yeni üyelik için 5 ipucu

Farmasi yeni üyelik için başvurdunuz ve gerçekten başarılı Farmasi girişimcilerinden biri olmanın ipuçlarını mı arıyorsunuz? Başka yerde aramayın. Farmasi yeni üyelik ekibimiz, Farmasi ile heyecan verici yolculuğunuza başlarken size destek, tavsiye ve cesaret vermek için bir kaç ipucu sunuyor.  

İşte işinizi yaşam tarzınıza nasıl uyduracağınıza dair bir araya topladığımız bazı ipuçları:

Farmasi yeni üyelik için 5 ipucu
Farmasi yeni üyelik için 5 ipucu

Öncelikle “çok değil akıllıca çalışmalısınız”. Farmasi yeni üyelik ten sonra işe yeni başladığınızda fazladan iş yapmak için çaba sarf etmeye değer. Bu, işinizi daha ileride kolaylaştıracak ve müşteri tabanınızı çok erken oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Farmasi yeni üyelik : Farmasi İnternet Sitesi Kurma ve Üye Toplama

Bir bilgisayara veya diz üstü bilgisayara sahip olmak zorunda değilsiniz, Farmasi yeni üyelik işinizi telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla çevrimiçi olarak tanıtmak gerçekten çok kolay! 

Bazı insanlar, Farmasi yeni üyelik işlerini tanıtan bir site yapmanın çok zor olduğunu düşünüyor. Bu bir hata. İnternet sitenizi kurmak gerçekten çok kolay. Şüpheniz varsa, diğer farmasi üyeleri ile iletişime geçin ve size bu konuda rehberlik edeceklerdir. Kullanması da eğlenceli. Farmasi yeni üyelik internet siteniz, çevrimiçi mağazanızı tanıtmanıza yardımcı olacak kolay bağlantılar, reklamlar, videolar vb. Sağlar.  

Sizde Farmasi üyesi olmak istiyorsanız, hemen Farmasi yeni üyelik formunu doldurun. Farmasi yeni üyelik formu.

Farmasi yeni üyelik sitemi nasıl yaptıracağım ?

Bunun için profesyonel destek almalısınız. Bu konuda bize danışan farmasi üyelerini Portakal Dijital Çözümler‘e yönlendiriyoruz. İlgili makaleyi okumanızı tavsiye ederiz. https://portak.al/farmasi-reklam-vermek/

Farmasi yeni üyelik : Sosyal medya hesabı açın

Bir Farmasi yeni üyelik Facebook Grubu kurun ve ardından tüm facebook arkadaşlarınızı buna katılmaya davet edin. Ardından, sunduğunuz geniş ürün yelpazesini herkesin görmesine yardımcı olmak için promosyon malzemelerini oraya göndermeniz yeterli. İnsanların onu ilginç bulması ve ziyaret etmek ve bunun için bildirim almak istemesi için bu grupta etkileşimli yayınlar açmak önemlidir, bu nedenle grubunuzu çok fazla satış gönderisiyle bombalamayın. Canlı demolar, çekilişler vb. Gibi ilginç şeyler yapmayı deneyin. Komik alıntılar vb. Eklemeye çalışın. Grubu etkileşimli ve canlı tutun; grup gönderileriniz üyelerinizin haber akışlarında daha sık görünecektir. Müşterilerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayın ve buna VIP müşteriler grubunuz deyin.

Sizde Farmasi üyesi olmak istiyorsanız, hemen Farmasi yeni üyelik formunu doldurun. Farmasi yeni üyelik formu.

Bir müşteri tabanı oluşturmak ve ilgiyi uyandırmak zaman alacaktır, bağlantıya sahip görselleri birçok farklı tanıtım sitesinde ve Farmasi yeni üyelik facebook sayfanızda düzenli olarak yeniden yayınlamalısınız.  Farmasi işinizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, Farmasi yeni üyelik sitenizi diğer sosyal medya platformlarında ve facebook!ta tanıtmanız önemlidir. Twitter ve instagram, özellikle genç nesilde inanılmaz derecede popüler sosyal ağ platformlarıdır. 

farmasi yeni üyelik şartları
farmasi yeni üyelik şartları

Artık Farmasi Yeni Üyelik Social adında FANTASTİK yeni bir aracımız var. Bu harika zaman tasarrufu aracından tam olarak yararlandığınızdan emin olun !! 

Farmasi yeni üyelik : Yolları aşındırın

Şüphesiz Farmasi’yi düşündüğünüzde, Farmasi üyesinin kataloğu ile kapı kapı dolaşan geleneksel imajını düşünürsünüz. Zaman şimdi size Farmasi’yi farklı yollardan satmanıza izin verecek şekilde değişmiş olsa da, bu seçenek hala mevcuttur ve eğer zamanınız varsa, insanlar hala geleneksel Farmasi kataloglarını sevdikleri için bu iyi bir fikirdir  .

” Bu, özellikle sosyal bir insansanız, zaman içinde gerçekten faydalı olabilir. Komşularınızı tanıyabilir ve yol boyunca bazı sağlam arkadaşlar edinebilirsiniz.”   

İlk başladığınızda, zamandan tasarruf etmek için fazladan Farmasi broşürlerine yatırım yapmak akıllıca olacaktır, böylece yerel bölgenizde olabildiğince çabuk dolaşabilirsiniz, böylece kimin potansiyel bir müşteri olduğunu ve kimin olmadığını belirleyebilirsiniz. Hemen sonuç beklemeyin. Farmasi yeni üyelik için ise sürekli aday olmalarını isteyin.

Sizde Farmasi üyesi olmak istiyorsanız, hemen Farmasi yeni üyelik formunu doldurun. Farmasi yeni üyelik formu.

Farmasi kataloğunuzla birlikte küçük bir not yazmak harika bir fikir. Şöyle bir şey olabilir:

Selam! Ben sizin yeni yerel FARMASİ Temsilcinizim. Broşürüme göz atmaktan keyif alacağınızı umuyorum. Çocuk şampuanından erkek bakım ürünlerine kadar herkes için bir şeyler bulacaksınız. Lütfen …. TARİH …. tarihinde toplamam için broşürü dışarıda bırakın. İlgilenmeseniz bile. Broşürü geri dönüştürmek için ihtiyacım var.

Lütfen aşağıdaki ifadenin yanına bir tik işareti koyun ki ilgilenmezseniz sizi tekrar rahatsız etmeyeyim.

Başka bir broşür görmekle ilgileniyorum    

Başka bir broşür görmekle ilgilenmiyorum

Zaten bir Farmasi Temsilcim var

Bu notu okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayşe K…

Neyle devam etmeye karar verirseniz verin, kısa tutun ve FARMASİ KATALOĞUNA GERİ İHTİYACINIZ OLDUĞUNU metnin başlarında anlatın. İki seçeneği devreye sokmak ve onlara Farmasi broşürlerini geri dönüştürmeniz gerektiğini söylemek, ilgilenmeseler bile onları size iade etmeleri için 2 iyi neden sağlar. Ayrıca, bir not eklemek, potansiyel Farmasi müşterinizin profesyonel olduğunuzu ve işinize önem verdiğinizi görmesini sağlar. Kendinizi potansiyel müşterinizin gözünden görmeyi unutmayın. Sipariş formunu doğru doldurduğunuzdan emin olun. 

ÖNEMLİ İPUCU: SİPARİŞ FORMLARINIZ İÇİN ADINIZI TEKRAR YAZARAK SİZİ KAYDETMEK İÇİN ETİKET / YAPIŞKAN ETİKET SİPARİŞ EDİN .

Sizde Farmasi üyesi olmak istiyorsanız, hemen Farmasi yeni üyelik formunu doldurun. Farmasi yeni üyelik formu.

Sizin için işe yarayıp yaramadığına karar vermeden önce tüm bölgenizi iyice tarayın. Araştırmalar, birçok kişinin sizden sipariş vermeden önce en az bir veya iki kez geri dönene kadar bekleyeceğini gösteriyor. Diğerleri, siparişlerine geri döneceğinizden emin olana kadar yalnızca küçük siparişler verir.  

Farmasi yeni üyelik : MÜŞTERİLERDEN, AİLELERDEN VE ARKADAŞLARDAN YÖNLENDİRME İSTEYİN

İşinizi büyütmenin en kolay yollarından biri tavsiye istemektir. Farmasi ile ilgilenmeseler bile herkesten tavsiye isteyebilirsiniz. Herkes Farmasi yi veya güzellik ürünlerini seven birini tanır. İşime başlarken, arkadaşlarım ve ailemle paylaştığım çoğu yeni temsilci gibi. Başlangıçta iyi bir müşteri tabanı edinmeme yardımcı olan şey, arkadaşlarımdan ve ailemden işe veya tanıdıkları insanlarla paylaşmak için Farmasi broşürlerini getirmelerini istememdi. Destekleyici olmak istediler, yaptılar. Bu yüzden sormaktan korkmayın çünkü çoğunlukla, özellikle tutarlı ve arkadaş canlısı bir temsilciyseniz, insanlar yardım etmek ister.

Ayrıca Farmasiye üye olmak isteyip istemeyeceklerini de sorun. Farmasi yeni üyelik işlemlerinden bahsedin.

Farmasi yeni üyelik : Farmasi Ürünlerini Kullanın

İnsanların size yaklaşmasını sağlamanın harika bir yolu, Farmasi ürünlerini kullanmak veya daha ucuz bir rotayı kullanarak bir Farmasi rozeti takmaktır. Biri size kullandığınız makyaj malzemesi veya kokusu için iltifat ettiğinde şu cevabı verebilirsiniz: “Teşekkürler! Ben bir Farmasi temsilcisiyim ve bunları şu fiyattan satıyorum. İsterseniz size bir broşür verebilirim veya isterseniz sizi de üye yapabilirim ve indirimli fiyattan alışveriş yapabilirsiniz. Farmasi üyelik işlemleri için ne yapmanız gerektiğini size anlatabilirim.

İletişim bilgilerim kataloğun arkasında var ama seninkini alsam nasıl olur da takip edip bir sonraki siparişim gelmeden önce hoşunuza giden bir şey olup olmadığını görebilirim. Böyle bir öneri duyduğumda da aynısını yapıyorum ama benim için biliyorum, birisi bana yaklaştığında daha rahat oluyorum çünkü bu kişinin ürünlerimle ilgilendiğini biliyorum çünkü bana iltifat ettiler.

Sizde Farmasi üyesi olmak istiyorsanız, hemen Farmasi yeni üyelik formunu doldurun. Farmasi yeni üyelik formu.

Soru sorun & Yorum yapın

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.